Background green backgorund  yellow backgorund  blue backgorund  pink backgorund  Default Font Default  Font Colour Red  Blue  Green Font Style Arial Tahoma San Serif    |    Font Size Down   Font Size Up    |   W3C Voice Support W3C Help sitemap
       Forgot Password
W3C Panels
E-Mail
 
logo_head

EXCELLENT SERVICE AWARDS/ MEDAL RECIPIENTS

MEDAL RECIPIENTS 2017

No Name Position Medal

1.

Sharifah Zaleha bt Syed Salim Pembantu Tadbir (N22)
PJK

2.

Mohd Yusoff bin Abdullah Pemandu (H11)
PJK

ESA 2016

No Name Position Group

1.

Suriati bt Razali Penolong Pengarah (N41) P&P

2.

Mohd Shukri bin Sahari Pemandu (H11) Sokongan

ESA 2015

No Name Position Group

1.

Arbain bin Mokhtar Penolong Pengarah (M41)
P&P

2.

Nurulaini binti Redzuan Pembantu Operasi (N11)
Sokongan

ESA 2014

No Name Position Group

1.

Mohd Afandi Bin Abd Rani Ketua Penolong Pengarah (M48)
P&P

2.

Anis Azira Bt Musa Pembantu Perangkaan (N17)
Sokongan
3. Lizawati Bt Zakaria Pembantu Tadbir (W17)
Sokongan

4.

Sharifuddin Bin Anuar Pemandu (H11)
Sokongan

ESA 2013

No Name Position Group

1.

Wan Filzah binti Wan Omar

Pen. Akauntan W32
Sokongan I

2.

Azini binti Mat Ali

Pemb.Tadbir N17
Sokongan II

ESA 2012

No Name Position Group

1.

Che Mohd Razali B Che Senik

Ketua Penolong Pengarah M48
Pengurusan

2.

Khairul Munirah Bt Taris

Pen. Pengarah M41
Pengurusan

3.

Ahmad Adzrimie B Adnan

Pen. Peg. Teknologi Maklumat F29
Sokongan II

ESA 2011

No Name Position Group

1.

Nurul Huda Binti Ahmad

Penolong Pengarah M41
Pengurusan

2.

Mohd Faizal Bin Radzali

Juruteknik J17
Sokongan II

3.

Khizrul Anwar Bin Ismail

Juruteknik J17
Sokongan II

4.

Nor Shuhada Binti Ismail

Pem. Tadbir Kew. W17
Sokongan II

MEDAL RECIPIENTS 2011

No Name Position Group

1.

Che Mohd Razali bin Che Senik

Ketua Pen.Pengarah M48
Pengurusan

2.

Mohd Tajudin bin Hamzah

Pem. Tadbir N22
Sokongan II

3.

Abdul Rahim Bin Ngah

Pemandu
Sokongan II

ESA 2010

No Name Position Group

1.

Khairiyah binti Mokhtar

Perangkawan E41
Pengurusan

2.

Masniza binti Mohamed

Pen. Akauntan W32
Sokongan I

BITARA 2010

No Name Position Group

1.

Anis Azira binti Musa

Pem.Perangkaan E17
Sokongan II

ESA 2009

No Name Position Group

1.

Noor Jihati binti Abd Kadir

Penolong Pengarah M44
Pengurusan

2.

Marzuki bin Mat Nor

Pen. Peg. Teknologi Maklumat F29
Sokongan I

3.

Nor Zuriana binti Zakria

Pem. Tadbir N17
Sokongan II

ESA 2008

No Name Position Group

1.

Nik Fatisrabina binti Nik Ismail

Pegawai Teknologi Maklumat F41
Pengurusan

2.

Suriyati binti Sadali

Setiausaha Pejabat N22
Sokongan II

3.

Mohd Yusof bin Abdullah

Pemandu R3
Sokongan II


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Disclaimer : PPPN Pahang shall not be responsible for any data occur or any other disadvantage during the usage of this portal.
[Best viewed with 1024 x 768 resolution [IE 7.0++/Firefox/Google Chrome/Safari/Opera]